ER WORDT GEKERKT IN DE LEBUINUSKERK

Naar onze kerkgemeenschap


HUUR DE LEBUINUSKERK

Verhuur info


CONCERTEN IN DE LEBUINUSKERK

Concerten info


DE LEBUINUSKERK IS VAN ONS ALLEMAAL

Meer over de vrienden van

De Lebuinuskerk is weer open voor bezoek

Vanwege de deels opgeheven coronamaatregelen is de Lebuinuskerk weer open voor toeristisch bezoek. De kerk is open voor het bezoeken van de vieringen (maximaal 30 personen). Ook is de kerk dagelijks tussen 11 en 16 uur geopend voor toeristische bezoek, om een kaarsje te branden, gebed en voor pastoraal bezoek, natuurlijk helemaal “coronaproof”. Voor sommige activiteiten geldt dat er gereserveerd moet worden. Dit kan via de formulieren die u vindt als op de betreffende activiteit in de agenda klikt.

Volg hier live uitzendingen vanuit de Lebuinuskerk

Ontvang ook onze nieuwsbrief!

Bekijk de vorige uitzendingen

De Lebuinuscantorij

De Lebuinuskerk zingt!

Startzondag 2020